1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1% Podatku PIT

Aby przekazać 1% na nasz klub trzeba:

1. Wpisać do PIT KRS :0000270261

2. Cel szczegółowy: UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 5148

Terminarz rozgrywek IV Liga

Ocena użytkowników:  / 1

 TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI MĘŻCZYZN

 Grupa wrocławska

data drużyna drużyna nr meczu wynik
I kolejka -14.09.13 (sobota) UKS ORZEŁ Prusice MPK Wołów 4wr1   :  
MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny LZS Plastmet Trzebnica 4wr2   :  
UKS DWUNASTKA II Wrocław UKS DWUNASTKA III Wrocław 4wr3   :  
LZS ORION I BRANDA Bukowice LZS ORION II BRANDA Bukowice 4wr4   :  
GOKIS Kąty Wrocławskie LKS KORONA Osiek 4wr5   :  
II kolejka - 21.09.13 (sobota) LKS KORONA Osiek UKS ORZEŁ Prusice 4wr7   :  
LZS ORION II BRANDA Bukowice GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr8   :  
UKS DWUNASTKA III Wrocław LZS ORION I BRANDA Bukowice 4wr9   :  
LZS Plastmet Trzebnica UKS DWUNASTKA II Wrocław 4wr10   :  
MPK Wołów MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny 4wr11   :  
III kolejka - 19.10.13 (sobota) UKS ORZEŁ Prusice MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny 4wr13   :  
UKS DWUNASTKA II Wrocław MPK Wołów 4wr14   :  
LZS ORION I BRANDA Bukowice LZS Plastmet Trzebnica 4wr15   :  
GOKIS Kąty Wrocławskie UKS DWUNASTKA III Wrocław 4wr16   :  
LKS KORONA Osiek LZS ORION II BRANDA Bukowice 4wr17   :  
IV kolejka - 9.11.13 (sobota) LZS ORION II BRANDA Bukowice UKS ORZEŁ Prusice 4wr19   :  
UKS DWUNASTKA III Wrocław LKS KORONA Osiek 4wr20   :  
LZS Plastmet Trzebnica GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr21   :  
MPK Wołów LZS ORION I BRANDA Bukowice 4wr22   :  
MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny UKS DWUNASTKA II Wrocław 4wr23   :  
V kolejka - 16.11.13 (sobota) UKS ORZEŁ Prusice UKS DWUNASTKA II Wrocław 4wr25   :  
LZS ORION I BRANDA Bukowice MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny 4wr26   :  
GOKIS Kąty Wrocławskie MPK Wołów 4wr27   :  
LKS KORONA Osiek LZS Plastmet Trzebnica 4wr28   :  
LZS ORION II BRANDA Bukowice UKS DWUNASTKA III Wrocław 4wr29   :  
VI kolejka 7.12.13 (sobota) UKS DWUNASTKA III Wrocław UKS ORZEŁ Prusice 4wr31   :  
LZS Plastmet Trzebnica LZS ORION II BRANDA Bukowice 4wr32   :  
MPK Wołów LKS KORONA Osiek 4wr33   :  
MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr34   :  
UKS DWUNASTKA II Wrocław LZS ORION I BRANDA Bukowice 4wr35   :  
VII kolejka 14.12.13 (sobota) UKS ORZEŁ Prusice LZS ORION I BRANDA Bukowice 4wr37   :  
GOKIS Kąty Wrocławskie UKS DWUNASTKA II Wrocław 4wr38   :  
LKS KORONA Osiek MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny 4wr39   :  
LZS ORION II BRANDA Bukowice MPK Wołów 4wr40   :  
UKS DWUNASTKA III Wrocław LZS Plastmet Trzebnica 4wr41   :  
VIII kolejka 21.12.13 (sobota) LZS Plastmet Trzebnica UKS ORZEŁ Prusice 4wr43   :  
MPK Wołów UKS DWUNASTKA III Wrocław 4wr44   :  
MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny LZS ORION II BRANDA Bukowice 4wr45   :  
UKS DWUNASTKA II Wrocław LKS KORONA Osiek 4wr46   :  
LZS ORION I BRANDA Bukowice GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr47   :  
IX kolejka UKS ORZEŁ Prusice GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr49   :  
LKS KORONA Osiek LZS ORION I BRANDA Bukowice 4wr50   :  
LZS ORION II BRANDA Bukowice UKS DWUNASTKA II Wrocław 4wr51   :  
UKS DWUNASTKA III Wrocław MKS ROKITA LINPAC Brzeg Dolny 4wr52   :  
LZS Plastmet Trzebnica MPK Wołów 4wr53   :  

Terminarz rozgrywek V Liga

Ocena użytkowników:  / 2

TERMINARZ ROZGRYWEK V LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska podgrupa „A"

data drużyna drużyna nr meczu wynik
I kolejka -14.09.13 (sobota) KS AZS UM II Wrocław LKS KORONA II Osiek 5wrA1   :  
GOKIS II Kąty Wrocławskie LKS ORZEŁ Lizawice 5wrA2   :  
ULKS CIECHÓW II Ciechów MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice 5wrA3   :  
UKS DWUNASTKA IV Wrocław KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław 5wrA4   :  
II kolejka - 21.09.13 (sobota) KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław KS AZS UM II Wrocław 5wrA5   :  
MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice UKS DWUNASTKA IV Wrocław 5wrA6   :  
LKS ORZEŁ Lizawice ULKS CIECHÓW II Ciechów 5wrA7   :  
LKS KORONA II Osiek GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA8   :  
III kolejka - 19.10.13 (sobota) KS AZS UM II Wrocław GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA9   :  
ULKS CIECHÓW II Ciechów LKS KORONA II Osiek 5wrA10   :  
UKS DWUNASTKA IV Wrocław LKS ORZEŁ Lizawice 5wrA11   :  
KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice 5wrA12   :  
IV kolejka - 9.11.13 (sobota) MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice KS AZS UM II Wrocław 5wrA13   :  
LKS ORZEŁ Lizawice KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław 5wrA14   :  
LKS KORONA II Osiek UKS DWUNASTKA IV Wrocław 5wrA15   :  
GOKIS II Kąty Wrocławskie ULKS CIECHÓW II Ciechów 5wrA16   :  
V kolejka - 16.11.13 (sobota) KS AZS UM II Wrocław ULKS CIECHÓW II Ciechów 5wrA17   :  
UKS DWUNASTKA IV Wrocław GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA18   :  
KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław LKS KORONA II Osiek 5wrA19   :  
MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice LKS ORZEŁ Lizawice 5wrA20   :  
VI kolejka 7.12.13 (sobota) LKS ORZEŁ Lizawice KS AZS UM II Wrocław 5wrA21   :  
LKS KORONA II Osiek MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice 5wrA22   :  
GOKIS II Kąty Wrocławskie KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław 5wrA23   :  
ULKS CIECHÓW II Ciechów UKS DWUNASTKA IV Wrocław 5wrA24   :  
VII kolejka 14.12.13 (sobota) KS AZS UM II Wrocław UKS DWUNASTKA IV Wrocław 5wrA25   :  
KS AZS PW SMS KREDYT Wrocław ULKS CIECHÓW II Ciechów 5wrA26   :  
MLKS VICTORIA II Jelcz Laskowice GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA27   :  
LKS ORZEŁ Lizawice LKS KORONA II Osiek 5wrA28   :  

Terminarz rozgrywek VI Liga

Ocena użytkowników:  / 1

TERMINARZ ROZGRYWEK VI LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska podgrupa „A”

grupa wrocławska - podgrupa A1
data drużyna drużyna nr meczu wynik
I kolejka -14.09.13 (sobota) ULKS PŁOMIEŃ Tyniec Mały ULKS CIECHÓW III Ciechów 6wrA1   :  
wolny termin LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 6wrA2   :  
LZS TĘCZA Pisarzowice GOKIS III Kąty Wrocławskie 6wrA3   :  
II kolejka - 28.09.13 (sobota) GOKIS III Kąty Wrocławskie ULKS PŁOMIEŃ Tyniec Mały 6wrA4   :  
LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA5   :  
ULKS CIECHÓW III Ciechów wolny termin 6wrA6   :  
III kolejka - 19.10.13 (sobota) ULKS PŁOMIEŃ Tyniec Mały wolny termin 6wrA7   :  
LZS TĘCZA Pisarzowice ULKS CIECHÓW III Ciechów 6wrA8   :  
GOKIS III Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 6wrA9   :  
IV kolejka - 9.11.13 (sobota) LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie ULKS PŁOMIEŃ Tyniec Mały 6wrA10   :  
ULKS CIECHÓW III Ciechów GOKIS III Kąty Wrocławskie 6wrA11   :  
wolny termin LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA12   :  
V kolejka - 16.11.13 (sobota) ULKS PŁOMIEŃ Tyniec Mały LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA13   :  
GOKIS III Kąty Wrocławskie wolny termin 6wrA14   :  
LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie ULKS CIECHÓW III Ciechów 6wrA15   :  

Liga

Ocena użytkowników:  / 0

 

 

 

W sezonie 2018/2019 drużyny UKS
GOKiS Kąty Wrocławskie występują w III, V i VI lidze.

dozts.pl

(wchodząc na stronę i klikając zakładkę Liga znajdziesz nasze aktualne wyniki)

 

 

Aktualności

III WTK Seniorów 2019…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-01-20 15:47:48

                   6 stycznia w Brzegu D…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4