1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

I Grand Prix kadetów i kadetek w tenisie stołowym

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

               W dniach od 12 do 14 października w Krakowie odbywało się I Grand Prix kadetów i kadetek w tenisie stołowym. W gronie najlepszych zawodniczek w Polsce znalazła się reprezentantka GOKiS Kąty Wrocławskie Zuzanna Gałka. W grupie Zuza pokonała Czaje Zuzannę z MRKS Gdańsk 3:2 (11,-2,-4,7,5) oraz Guzik Aleksandre Gryf Gdów 3:2 (-5,8,11,-7,6) przegrała z Cyrwus Anną z Gorce Nowy Targ 0:3 i wyszła z grupy zdobywając drugie miejsce. W fazie pucharowej przegrała z Aleksandrą Wiśniewską 1:4 z Rokita Brzeg Dolny, ale na usprawiedliwienie przegranej trzeba dodać, że od stanu 1:0 i 5:1 dla Zuzy, grała ona z kontuzją, którą uniemożliwiła jej grę na sto procent. W pozostałych grach o miejsce Zuza pokonała Pustelnik Kamilę z JKTS Jastrzębie 3:1 i przegrała z Hajduk Martyną       z Nurt Przemyśl oraz Julią Furman AE Wrocław po 1:3 i ostatecznie zakończyła zmagania na dobrym 20 miejscu na 400 zawodniczek w Polsce. Zuza dzięki dobrej grze wywalczyła limit ogólnopolski PZTS na II Grand Prix Polski,, które odbędzie się  od 7 do 9 grudnia w Jastrzębiu Zdrój i nie będzie musiała uczestniczyć w eliminacjach wojewódzkich z których na Grand Prix awansuje tylko zwycięzca. Gratulujemy!

 

 

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4