3. Skip to Footer

III Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny

W dniach od 27 do 28 października w Gdańsku w hali PZTS odbyło się III Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych. W turnieju wystartował reprezentant GOKiS Kąty Wrocławskie Robert Cwenar. Robert po bardzo dobrej grze wywalczył drugie miejsce potwierdzając swoją przynależność do krajowej czołówki. W grupie eliminacyjnej Robert pokonał Andrzejewskiego Adama z ISS START Wejherowo 3:0 (7,3,6) Matląga Andrzeja z Top Bolesławiec 3:1 (10,-4,8,7) oraz przegrał z Mąkosa Benedyktem  ze Startu Radom 1:3 (-8.3,-9,-8) i wyszedł z grupy z drugiego miejsca. W grach pucharowych wygrał z Borkowskim Wiaczesławem z KSN START Kalisz 3:2 (6,-7,-5,7,5). W grze półfinałowej Robert wygrał z  Gałązką Grzegorzem z  SSON START Siedlce 3:2 (-6,8,-7,6,10). W finale uległ po zaciętej walce Jabłońskiemu Pawłowi z KS Bronowianki Kraków 0:3 (9,10,9). Wielkie Gratulacje!!! Robert w dniach 10-11 listopada weźmie udział w Mistrzostwach Polski, gdzie będzie walczył o swoje kolejne medale Mistrzostw Polski.