1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

II Wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodzików

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

               28 października w Gierałtowcu odbył się II Wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodzików i młodziczek. W zawodach wzięło udział ośmiu reprezentantów GOKiS Kąty Wrocławskie. Najlepiej      w turnieju zagrał  Michał Kozerski , który wywalczył szóste miejsce potwierdzając, że należy do najlepszych młodzików na Dolnym Śląsku oraz Sara Wojciechowska, która również po bardzo dobrej grze rywalizując ze starszymi koleżankami zajęła wysokie dziewiąte miejsce. Na pochwałę zasługuje postawa Wiktora Zająca, który po raz pierwszy wyszedł z turnieju grupowego , wygrał jedną rundę turnieju pucharowego i zajął miejsce piętnaste. Pozostali nasi młodzi adepci tenisa stołowego dzielnie walczyli i zajęli następujące miejsca Bogusz Krzysztof 29-32, Jan Mruk odniósł swoje pierwsze zwycięstwo ma turnieju wojewódzkim i zajął miejsce 33-40, Łuczak Lena była druga w turnieju pocieszenia i zajęła miejsce 22, Ania Zając była 23, a Zuzanna Borowska 25-28. Gratulujemy dobrego występu.

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4