1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Obóz 2012

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W terminie od 3 sierpnia do 15 sierpnia tenisiści stołowi UKS GOKiS Kąty Wrocławskie wzięli udział w obozie sportowym odbywającym się w Żelistrzewie(miejscowość położona 10km od Gdyni).            

W zajęciach brało udział ponad 60 zawodników i zawodniczek z innych klubów sportowych z miejscowości:

 • Strzelina
 • Wrocław
 • Krosnowice
 • Legnica
 • Kątów Wrocławskich.

Zawodnicy reprezentowali różnorodny poziom od I ligi, do początkujących adeptów tej dyscypliny sportu. Zawodnicy trenowali trzy razy dziennie oraz dodatkowo po kolacji, odbywały się zajęcia teoretyczne dotyczące taktyki gry. Uczestnicy, co drugi dzień rywalizowali w turnieju rozgrywanym w trzech grupach A, B, C.

W każdej grupie rywalizowało około 20 zawodników i zawodniczek. Kategorie B i C zostały zdominowane przez naszych podopiecznych, a turnieje wygrywali  Maciej Kiciński, Paweł Sielski, Adam Ucherek, Martyna Sajewska, Cezary Syta, Jan Sielski, Dominika Rakoczy, Daniel Rakoczy natomiast Krzysztof Dykiel zajął II miejsce.

W kategorii A grali zawodnicy reprezentujący kluby z I, II i III ligi, wśród najlepszych znajdowali się, również zawodnicy GOKiS: Paweł Parszewski, Daniel Rakoczy, Rafał Kotowicz oraz Jerzy Kij.

W połowie obozu zawodnicy GOKiS wzięli udział w wycieczce do Gdyni, gdzie zwiedzili najważniejsze punkty miasta. Na zakończenie obozu podczas podsumowania nasza grupa, została wyróżniona przez kierownika obozu oraz określona jako wybitna.

Obecnie zawodnicy przygotowują się do pierwszych turniejów wojewódzkich oraz rozgrywek ligowych.

 

 

Share

Aktualności

Robert 3 w Polsce!…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-10-09 07:48:41

       W dniach od 5 do 6 października w…

Read More...

Prev
Next
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4