1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Turniej Top 12 26.05.2012

Ocena użytkowników:  / 12
SłabyŚwietny 

26 maja 2013  w hali widowisko-sportowej w Kątach Wrocławskich odbył się Wojewódzki turniej TOP 12 w kategorii żaków oraz młodzików. Zawody rozpoczęły się od przedstawienia bohaterów dnia, najlepszych zawodników i zawodniczek z województwa dolnośląskiego po 3 turniejach klasyfikacyjnych oraz Mistrzostwach Województwa. Turniej otworzyli burmistrz Kątów Wrocławskich Mieczysław Reps oraz honorowy prezes OZTS we Wrocławiu Zygmunt Sutkowski.

Zawodnicy grali w dwóch kategoriach, systemem grupowym każdy z każdym, a następnie, również w grupach turniej finałowy o poszczególne miejsca. Na starcie imprezy stanęło 46 najlepszych zawodników na Dolnym Śląsku i rozegrano blisko 100 pojedynków. Wśród najlepszych znalazło się 7 reprezentantów GOKiS Kąty Wrocławskie.

Turniej żaczek wygrała najlepsza zawodniczka w Polsce w swojej kategorii Sonia Gendera (Smecz Milicz), drugie miejsce zajęła Jarecka Marcelina (Victoria Jelcz Laskowice) trzecie miejsce zdobyła Chrabąszcz Milena (Rokita Brzeg Dolny).

 W kategorii młodziczek najlepsza okazał się Matwiszyn Natalia (MKSTS Polkowice), drugie miejsce zajęła Butrym Sandra (LZS Włosień), a trzecie Nebesna Marta (Top Bolesławiec).

Wśród żaków najlepszy okazał się Dominik Kot (Rokita Brzeg Dolny), drugie miejsce zajął Błachuta Kacper (Granit Strzelin), a trzecie Koleśniak Eryk (Rokita Brzeg Dolny).

Najlepszym młodzikiem został Jakub Witkowski, drugie miejsce zajął jego brat Tomasz Witkowski (obaj Rokita Brzeg Dolny), trzecie miejsce wywalczył Jakubowski Jacek (Granit Strzelin).

Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się jeden najmłodszych uczestników Jakub Matkowski, który zajął 5 miejsce wśród żaków. Pozostali reprezentanci zajęli następujące miejsca Adam Ucherek 6, Paweł Sielski 7, Dykiel Krzysztof 11 w żakach. W młodzikach Maciej Kiciński był 4 natomiast Martyna Sajewska 9,a Zuzanna Gałka 11 w żaczkach.

Organizatorzy turnieju dostali od uczestników, trenerów, rodziców, kibiców wiele pochwał za wzorcową organizację. Po zakończonych zawodach wszyscy uczestnicy dostali od burmistrza Kątów Wrocławskich Mieczysława Repsa, pani dyrektor GOKiS Kąty Wrocławskie Marii Mach oraz honorowego prezesa Zygmunta Sutkowskiego pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a najlepsi dodatkowo puchary oraz nagrody rzeczowe. Na zakończenie głos zabrał burmistrz, jeszcze raz gratulując uczestnikom zawodów oraz organizatorom turnieju.

 

Gratulujemy!

 

  Kat: ŻACZKI            
GRUPA A              
  imię i nazwisko  1 6 9 12 Bilans Miejsce
1 GENDERA SONIA (UKS SMECZ MILICZ)   3-2 3-0 3-0 3-0(9-2) I
6 KWIATKOWSKA ELŻBIETA (MKS ROKITA BRZEG DOLNY) 2-3   3-0 3-0 2-1(8-3) II
9 SATŁAWA ALEKSANDRA (GLKS ORLĘTA KROSNOWICE) 0-3 0-3   3-2 1-2(3-8) III
12 GAŁKA ZUZANNA (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3 0-3 2-3   0-3(2-9) IV
  PLAN GIER 1-12 1-9 1-6      
    6-9 6-12 9-12      
GRUPA B              
  imię i nazwisko  2 5 8 11 Bilans Miejsce
2 CHRABĄSZCZ MILENA (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-0 3-0 3-0 (9-0) I
5 SATŁAWA ADRIANNA (GLKS ORLĘTA KROSNOWICE) 0-3   3-0 2-3 1-2(5-6) III
8 JARECKA MALWINA (MLKS VICTORIA JELCZ LASKOWICE) 0-3 0-3   1-3 0-3(1-9) IV
11 DERECHOWSKA MILENA (KU AZS UE WROCŁAW) 0-3 3-2 3-1   2-1(6-3) II
  PLAN GIER 2-11 2-8 2-5      
    5-8 5-11 8-11      
GRUPA C              
  imię i nazwisko  3 4 7 10 Bilans Miejsce
3 JARECKA MARCELINA (MLKS VICTORIA JELCZ LASKOWICE)   3-0 3-0   2-0 (6-0) I
4 GAWORSKA ZUZANNA (KU AZS UE WROCŁAW) 0-3   3-0   1-1(3-3) II
7 SAJEWSKA MARTYNA (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3 0-3     0-2(0-6) III
10              
  PLAN GIER 3-7 4-7 3-4      
               

 

 

  FINAŁ ŻACZEK          
MIEJSCA 1-3          
  imię i nazwisko  1A 1B 1C Bilans Miejsce
1A GENDERA SONIA (UKS SMECZ MILICZ)   3-0 3-0 2-0(6-0) I
1B CHRABĄSZCZ MILENA (MKS ROKITA BRZEG DOLNY) 0-3   2-3 0-2(2-6) III
1C JARECKA MARCELINA (MLKS VICTORIA JELCZ LASKOWICE) 0-3 3-2   1-1(3-5) III
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 4-6          
  imię i nazwisko  2A 2B 2C Bilans Miejsce
2A KWIATKOWSKA ELŻBIETA (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-2 2-0(6-20 IV
2B DERECHOWSKA MILENA (KU AZS UE WROCŁAW) 0-3   0-3 0-2(0-6) VI
2C GAWORSKA ZUZANNA (KU AZS UE WROCŁAW) 2-3 3-0   1-1(5-3) V
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 7-9          
  imię i nazwisko  3A 3B 3C Bilans Miejsce
3A SATŁAWA ALEKSANDRA (GLKS ORLĘTA KROSNOWICE)   0-3 3-0 1-1(3-3) VIII
3B SATŁAWA ADRIANNA (GLKS ORLĘTA KROSNOWICE) 3-0   3-1 2-0(6-1) VII
3C SAJEWSKA MARTYNA (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3 1-3   0-2(1-6) IX
    1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 10-12          
  imię i nazwisko  4A 4B 4C Bilans Miejsce
4A GAŁKA ZUZANNA (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE)   1-3   0-1(1-3) XI
4B JARECKA MALWINA (MLKS VICTORIA JELCZ LASKOWICE) 3-1     1-0(3-1) X
4C            
    1-2        

 

 

  Kat: ŻAK            
GRUPA A              
  imię i nazwisko  1 6 9 12 Bilans Miejsce
1 KOT DOMINIK (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-1 3-0 3-0 (9-1) I
6 JADACH OSKAR (LZS SKS RASZÓWKA) 0-3   2-3 3-1 1-2(5-7) II
9 SIELSKI PAWEŁ (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 1-3 3-2   2-3 1-2(6-8) III
12 GŁAZOWSKI KACPER (TKS GRANIT STRZELIN) 0-3 1-3 3-2   1-2(4-8) IV
  PLAN GIER 1-12 1-9 1-6      
    6-9 6-12 9-12      
GRUPA B              
  imię i nazwisko  2 5 8 11 Bilans Miejsce
2 BŁACHUTA KACPER (TKS GRANIT STRZELIN)   3-0 3-1 3-1 3-0(9-2) I
5 GOLEŃSKI ADAM (TOP BOLESŁAWIEC) 0-3   1-3 3-0 1-2(4-6) III
8 MATKOWSKI JAKUB (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 1-3 3-1   3-0 2-1(7-4) II
11 KUBIAK OLIWIER (TKS GRANIT STRZELIN) 1-3 0-3 0-3   0-3(1-9) IV
  PLAN GIER 2-11 2-8 2-5      
    5-8 5-11 8-11      
GRUPA C              
  imię i nazwisko  3 4 7 10 Bilans Miejsce
3 KOLEŚNIAK ERYK (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-0 3-0 3-0(9-0) I
4 UCHEREK ADAM(GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3   3-0 3-0 2-1(6-3) II
7 KOZARYN ADRIAN (TKS GRANIT STRZELIN) 0-3 0-3   3-1 1-2(3-7) III
10 DYKIEL KRZYSZTOF (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3 0-3 1-3   0-3(1-9) IV
  PLAN GIER 3-10 3-7 3-4      
    4-7 4-10 7-10      

 

  FINAŁ ŻAKÓW          
MIEJSCA 1-3          
  imię i nazwisko  1A 1B 1C Bilans Miejsce
1A KOT DOMINIK   3-0 3-0 2-0(6-0) I
1B BŁACHUTA KACPER (TKS GRANIT STRZELIN) 0-3   3-2 1-1(3-5) II
1C KOLEŚNIAK ERYK (MKS ROKITA BRZEG DOLNY) 0-3 2-3   0-2(2-6) III
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 4-6          
  imię i nazwisko  2A 2B 2C Bilans Miejsce
2A JADACH OSKAR (LZS SKS RASZÓWKA)   3-1 3-0 2-0(6-1) IV
2B MATKOWSKI JAKUB (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 1-3   3-0 1-1(4-3) V
2C UCHEREK ADAM(GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 0-3 0-3   0-2(0-6) VI
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 7-9          
  imię i nazwisko  3A 3B 3C Bilans Miejsce
3A SIELSKI PAWEŁ (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE)   3-0 3-2 2-0(6-2) VII
3B GOLEŃSKI ADAM (TOP BOLESŁAWIEC) 0-3   3-2 1-1(3-5) VIII
3C KOZARYN ADRIAN (TKS GRANIT STRZELIN) 2-3 2-3   0-2(4-6) IX
    1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 10-12          
  imię i nazwisko  4A 4B 4C Bilans Miejsce
4A GŁAZOWSKI KACPER (TKS GRANIT STRZELIN)   3-0 3-1 2-0(6-1) X
4B KUBIAK OLIWIER (TKS GRANIT STRZELIN) 0-3   0-3 0-2(0-6) XII
4C DYKIEL KRZYSZTOF (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 1-3 3-0   1-1(4-3) XII
    1-3 2-3 1-2    

 

 

  Kat: MŁODZICZKI          
GRUPA A            
  imię i nazwisko  1 6 9 Bilans Miejsce
1 MATWISZYN NATALIA (MKSTS POLKOWICE)   3-0 3-0 2-0(6-0) I
6 PRZYLIBSKA KINGA (KU AZS UE WROCŁAW) 0-3   3-0 1-1(3-3) II
9 OLBIŃSKA JULIA (LKS ODRA GŁOSKA) 0-3 0-3   0-2 (0-6) III
12            
  PLAN GIER 1-9 6-9 1-6    
             
GRUPA B            
  imię i nazwisko  2 5 8 Bilans Miejsce
2 BUTRYM SANDRA (LZS WŁOSIEŃ)   3-0 3-0 2-0(6-0) I
5 KLIMEK ANGELIKA (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 0-3   3-0 1-1(3-3) II
8 PETRUŚ MARIKA (LKS ODRA GŁOSKA) 0-3 0-3   0-2 (0-6) III
11            
  PLAN GIER 2-8 5-8 2-5    
             
GRUPA C            
  imię i nazwisko  3 4 7 Bilans Miejsce
3 NEBESNA MARTA (TOP BOLESŁAWIEC)   3-2 3-0 2-0(6-2) I
4 PIETKIEWICZ MARIANNA (KS AZS PW WROCŁAW) 2-3   3-0 1-2(5-3) II
7 PETRUŚ NIKOLA (LKS ODRA GŁOSKA) 0-3 0-3   0-2(0-6) III
10            
  PLAN GIER 3-7 4-7 3-4    
             

 

  FINAŁ MŁODZICZEK          
MIEJSCA 1-3            
  imię i nazwisko  1A 1B 1C Bilans Miejsce
1A MATWISZYN NATALIA (MKSTS POLKOWICE)   3-1 3-0 2-0(6-1) I
1B BUTRYM SANDRA (LZS WŁOSIEŃ) 1-3   3-1 1-1(4-4) II
1C NEBESNA MARTA (TOP BOLESŁAWIEC) 0-3 1-3   0-2(1-6) III
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 4-6            
  imię i nazwisko  2A 2B 2C Bilans Miejsce
2A PRZYLIBSKA KINGA (KU AZS UE WROCŁAW)   1-3 0-3 0-2(1-6) VI
2B KLIMEK ANGELIKA (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 3-1   3-0 2-0(6-1) IV
2C PIETKIEWICZ MARIANNA (KS AZS PW WROCŁAW) 3-0 0-3   1-1(3-3) V
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 7-9            
  imię i nazwisko  3A 3B 3C Bilans Miejsce
3A OLBIŃSKA JULIA (LKS ODRA GŁOSKA)   3-0 3-2 2-0(6-2) VII
3B PETRUŚ MARIKA (LKS ODRA GŁOSKA) 0-3   0-3 0-2(0-6) IX
3C PETRUŚ NIKOLA (LKS ODRA GŁOSKA) 2-3 3-0   1-1(5-3) VIII
    1-3 2-3 1-2    

 

  Kat: MŁODZICY            
GRUPA A              
  imię i nazwisko  1 6 9 12 Bilans Miejsce
1 WITKOWSKI JAKUB (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-0 3-0 3-0(9-0) I
6 RYDZ PATRYK (UKS DWUNASTKA WROCŁAW) 0-3   3-1 3-0 2-1(6-4) II
9 GOLEŃSKA JAN (TOP BOLESŁAWIEC) 0-3 1-3   3-0 1-2(4-6) III
12 ANTONISZYN PATRYK (UKS SMECZ MILICZ) 0-3 0-3 0-3   0-3(0-9) IV
  PLAN GIER 1-12 1-9 1-6      
    6-9 6-12 9-12      
GRUPA B              
  imię i nazwisko  2 5 8 11 Bilans Miejsce
2 KICIŃSKI MACIEJ (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE)   0-3 3-0 3-0 2-1(6-3) II
5 JAKUBOWSKI JACEK (TKS GRANIT STRZELIN) 3-0   3-1 2-3 2-1(8-4) I
8 KRĘCICHWOST PIOTR (ULKS URSUS ZŁOTORYJA) 0-3 1-3   2-3 0-3(3-6) IV
11 ŻUBEREK JAKUB (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 0-3 3-2 3-2   2-1(6-7) III
  PLAN GIER 2-11 2-8 2-5      
    5-8 5-11 8-11      
GRUPA C              
  imię i nazwisko  3 4 7 10 Bilans Miejsce
3 OPTYD OSKAR (ULKS URSUS ZŁOTORYJA)   1-3 3-2 3-0 2-1(7-5) II
4 WITKOWSKI TOMASZ (MKS ROKITA BRZEG DOLNY) 3-1   3-0 3-0 3-0(9-1) I
7 SZUMERA BARTŁOMIEJ (LKS ODRA GŁOSKA) 2-3 0-3   2-3 0-3(4-9) IV
10 NOWACKI MATEUSZ (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 0-3 0-3 3-2   1-2(3-8) III
  PLAN GIER 3-10 3-7 3-4      
    4-7 4-10 7-10      

 

  FINAŁ MŁODZIKÓW          
MIEJSCA 1-3          
  imię i nazwisko  1A 1B 1C Bilans Miejsce
1A WITKOWSKI JAKUB (MKS ROKITA BRZEG DOLNY)   3-0 3-1 2-0(6-1) 1
1B JAKUBOWSKI JACEK (TKS GRANIT STRZELIN) 0-3   1-3 0-2(1-6) 3
1C WITKOWSKI TOMASZ (MKS ROKITA BRZEG DOLNY) 1-3 3-1   1-1(4-4) 2
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 4-6          
  imię i nazwisko  2A 2B 2C Bilans Miejsce
2A RYDZ PATRYK (UKS DWUNASTKA WROCŁAW)   0-3 3-1 1-1(3-4) V
2B KICIŃSKI MACIEJ (GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE) 3-0   3-0 2-0(6-0) IV
2C OPTYD OSKAR (ULKS URSUS ZŁOTORYJA) 1-3 0-3   0-2(1-6) VI
  PLAN GIER 1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 7-9          
  imię i nazwisko  3A 3B 3C Bilans Miejsce
3A GOLEŃSKA JAN (TOP BOLESŁAWIEC)   1-3 3-0 1-1(4-3) VII
3B ŻUBEREK JAKUB (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 3-1   1-3 1-1(4-4) VIII
3C NOWACKI MATEUSZ (LKTS ZENIT MIĘDZYBÓRZ) 0-3 3-1   1-1(3-4) IX
    1-3 2-3 1-2    
MIEJSCA 10-12          
  imię i nazwisko  4A 4B 4C Bilans Miejsce
4A ANTONISZYN PATRYK (UKS SMECZ MILICZ)   0-3 1-3 0-2(1-6) XII
4B KRĘCICHWOST PIOTR (ULKS URSUS ZŁOTORYJA) 3-0   3-0 2-0(6-0) X
4C SZUMERA BARTŁOMIEJ (LKS ODRA GŁOSKA) 3-1 0-3   1-1(3-4) XI
    1-3 2-3 1-2    
Share

Aktualności

III WTK Seniorów 2019…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-01-20 15:47:48

                   6 stycznia w Brzegu D…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4