1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

II WTK Kadetów

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

       W Wołowie w dniu 11 listopada rozegrano II WTK Kadetów w tenisie stołowym. W zawodach startowało dwoje reprezentantów GOKiS Kąty Wrocławskie. W kategorii chłopców Michał Kozerski w grupie pokonał Lechocińskiego Mikołaja z Kłodzka 3:0 oraz Bzowy Bartosza z Międzylesia 3:0, przegrał z Kaliszem Karolem z Wołowa 1:3 i wyszedł         z grupy na drugim miejscu. W turnieju pucharowym Michał pokonał Ryglickiego Mikołaja 3:2              z Polkowic i Staszczyka Jakuba 3:0 z Wołowa, przegrała z Klimkiem Piotrem z Zenitu Międzybórz oraz Żurawskim Krzysztofem z UE Wrocław 0:3 i ostatecznie zajął 13 miejsce. Sara Wojciechowska w gronie kadetek nie wyszła z grupy po dwóch porażkach, a w turnieju pocieszenia dotarła do ścisłego finału, gdzie uległa po zaciętej walce Sudomirskiej Darii 2:3. We wcześniejszych grach Sara pokonała Buczkowską Wiktorię, Kaczan Alicje, Furtak Milene wszystkie 3:0.Gratulujemy

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4