1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

          W dniach 10-11 listopada w Drzonkowie odbył się Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W gronie najlepszych znalazł się reprezentant GOKiS Kąty Wrocławskie Robert Cwenar. W grupie Robert pokonał kolejno Kluka Michała ze Startu Łódź 3:0 (7,2,4), Gałązkę Grzegorza z Startu Siedlce 3:2 (-8,-13,9,9,8), Jaworskiego Tomasza ze Startu Katowice 3:0 (1,5,8).        W grze ćwierćfinałowej Robert trafił na Mąkosa Benedykta ze Startu Radom z którym jeszcze nigdy nie wygrał. Po pięknej grze tym razem lepszy okazał się nasz podopieczny i po cztero-setowej walce wygrał Robert 3:1 ((9,-9,5,5). W niedzielę w grze półfinałowej Mistrzostw Polski Robert musiał uznać wyższość Jabłońskiego Pawła z Bronowianki Kraków 0:3 (3,6,7). Robert zdobył po raz drugi w historii brązowy medal Mistrzostw Polski, który odebrał z rąk legendy tenisa stołowego czterokrotnego olimpijczyka, czternasto-krotnego medalistę Mistrzostw Europy Lucjana Błaszczyka. Wielkie Gratulacje!!!

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4