1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

I Memoriał Zenona Baranowskiego w tenisie stołowym

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

                W dniu 17 listopada 2018 roku w Gierałtowcu odbył się I Memoriał Zenona Baranowskiego w tenisie stołowym, przez cały dzień blisko 90 zawodników w siedmiu kategoriach wiekowych rywalizowało o jak najlepszy wynik sportowy. Najważniejsza jednak w tym dniu była pamięć o zmarłym przed rokiem, założycielu i wieloletnim trenerze UKS „Żak” Gierałtowiec, twórcy wielu sukcesów młodych adeptów tenisa stołowego. Termin turnieju nie był przypadkowy, gdyż 17 listopada to dzień urodzin Trenera Baranowskiego. Organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu i Uczniowski Klub Sportowy „Żak” Gierałtowiec, wśród wielu zaproszonych gości znaleźli się między innymi Wójt Gminy Złotoryja Maria Leśna, Wójt Elekt Jan Tymczyszyn, Prezes Honorowy Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Zygmunt Sutkowski, trenerzy, koledzy i przyjaciele Zenona Baranowskiego. Wśród uczestników turnieju nie mogło zabraknąć zawodników GOKiS Kąty Wrocławskie, zwłaszcza, że z Zenonem  Baranowskim długie lata współpracowaliśmy jako trenerzy. W zawodach nasi podopieczni zagrali znakomicie wywalczyli dwa pierwsze, jedno drugie i jedno piąte  miejsce.
W najmłodszej kategorii wiekowej wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęła Lena Łuczak (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie), druga była Anna Zając (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie), a trzecia Nikola Guzenda (UKS Żak Gierałtowiec), wśród chłopców zwyciężył Michał Kozerski (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie), drugi był Staniowski Stanisław (LKS Odra Głoska), trzeci Staniowski Dawid (LKS Odra Głoska) a piąte miejsce zajął nasz reprezentant Wiktor Zając.

Wielkie gratulacje!

 

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4