1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

II Grand Prix Polski kadetów i kadetek w tenisie stołowym

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

               W dniach od 7 do 9 grudnia w Jastrzębiu odbywały się II Grand Prix Polski kadetów i kadetek w tenisie stołowym. W gronie najlepszych zawodniczek w Polsce znalazła się zawodniczka GOKiS Kąty Wrocławskie Zuzanna Gałka. Zuza rozpoczęła turniej bardzo dobrze od dwóch zwycięstw z Korczka Nataszą z Gorce Nowego Targu 3:0(6,8,2) oraz wyżej notowaną Darią Duralak z Broni Radom 3:1(-6,5,8,5). W ostatnim meczu grupowym Zuza spotkała się ze Skubą Emilią z Bronowianki Kraków i po niestety bardzo słabej grze uległa jej 0:3 (7,6,8)  zajęła w grupie trzecie miejsce i nie awansowała do fazy pucharowej. Zuzi do awansu zabrakło trzech wygranych piłeczek. Ostatecznie nasza podopieczna zajęła miejsce 41-48.

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4