1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sukces Sary

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

          16 grudnia w Brzegu Dolnym odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaków w tenisie stołowym. W zawodach wystartowały trzy zawodniczki oraz jeden zawodnik z GOKiS Kąty Wrocławskie. Znakomicie w zawodach zagrała Sara Wojciechowska, która wygrała turniej w imponującym stylu, pokonała wszystkie przeciwniczki tracąc w całych zwodach tylko jednego seta. Sara jako zwyciężczyni uzyskała prawo gry w II Grand Prix Polski, który odbędzie się od 11 do 13 stycznia w Wałbrzychu. Pozostali nasi podopieczni również dzielnie walczyli, a na wyróżnienie zasługuje postawa Anny Zając, która będąc jedną z najmłodszych zawodniczek zdołała wygrać kilka spotkań i zająć miejsce 7. Pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca Lena Łuczak 5, Krzysztof Bogusz 12. Gratulujemy wszystkim naszym podopiecznym, a Sarze życzymy udanego występu w turnieju ogólnopolskim.

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4