1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

III WTK Seniorów 2019

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

                   6 stycznia w Brzegu Dolnym odbył się III WTK seniorek i seniorów w tenisie stołowym.      W zawodach wystartowało trzech reprezentantów GOKiS Kąty Wrocławskie. Dobrze w turnieju zagrała Zuzanna Gałka, która pokonała Ninę Ossowką (Rokita Brzeg Dolny) 3:2, mimo, że przegrywała już 0:2 i 3:7, w kolejnej rundzie pokonała Malwinę Jarecką (Victora Jelcz Laskowice) 3:0, następnie Liljanę Przybył 3:2 (Wolovia Wołów), przegrała z Aleksandrą Wiśniewską 2:3 i zajęła dobre dziewiąte miejsce. Wśród seniorów Wojciech Stach pokonał Grygolewicza Andrzeja 3:0, Sarnika Grzegorza 3:0, Wojciechowskiego Mateusza 3:2 i przegrała ze zwycięzcą zawodów Andrzejem Furmanem 0:3         i zajął miejsce 11. Daniel Rakoczy po wygraniu dwóch meczy zajął miejsce 25-32.Gratulujemy

 

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4