1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

I seria WTK

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

      We wrześniu odbyła się pierwsza seria turniejów wojewódzkich tenisistów stołowych. W turnieju seniorskim reprezentowali nas juniorzy. Bardzo dobrze mimo mniejszego doświadczenia i młodszego wieku zaprezentowali się Zuzanna Gałka oraz Paweł Sielski. Oboje wygrali po trzy spotkania, Zuza zajęła 8 lokatę, natomiast Paweł 25-32. W turnieju startował również Robert Cwenar i zajął on miejsce 49-64.Turniej juniorów został rozegrany 15 września w Brzegu Dolnym. Tym razem reprezentowało nas trójka tenisistów stołowych. Kolejny raz bardzo dobrze zagrali Zuzanna Gałka, która zajęła 5 miejsce oraz Paweł Sielski, który wywalczył 8 lokatę, natomiast Sara Wojciechowska zajęła 3 miejsce w turnieju pocieszenia. I WTK kadetów odbył się w Brzegu Dolnym 7 września i tutaj najlepiej zaprezentowała się Sara Wojciechowska, która wygrała turniej pocieszenia. Najliczniejsza grupa reprezentował nas podczas I wojewódzkiego turnieju młodzików. Barwy GOKiS-u broniło cztery zawodniczki oraz czterech zawodników. Znakomicie zagrała Sara Wojciechowska, która awansowała do półfinału gdzie uznać musiała wyższość medalistce Mistrzostw Polski rozstawianej z numerem jeden Anny Ulatowskiej z Wolavia Wołów i ostatecznie zajęła 4 lokatę. Bardzo dobrze zagrali również Lena Łuczak, która wywalczyła 8 lokatę oraz Zuzanną Borowsko, która wygrała turniej pocieszenia. 29 września w Wołowie odbył się turniej żaków w którym rewelacyjnie zagrał nasz podopieczny Krzysztof Bogusz. Krzysiu wygrał cztery mecze, awansował do finału w którym musiał uznać wyższość Dawida Staniowskiego z Odry Głoski. Krzysiu ambitnie walczył wygrał jednego seta, ale w całym meczu przeciwnik okazał się lepszy. Przed nami jeszcze turniej w najmłodszej kategorii skrzatów, natomiast młodziczką Sarze, Lenie, Zuzi oraz Krzysiowi życzymy udanego występu na Grand Prix Polski młodzików i żaków.

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4