1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Robert 3 w Polsce!

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

       W dniach od 5 do 6 października w Gdańsku odbyły się I Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Wśród najlepszych znalazł się reprezentant GOKiS Kąty Wrocławskie Robert Cwenar. Robert w grupie eliminacyjnej wygrał wszystkie trzy mecze z Dudkiem Bogusławem 3:0 (niestowarzyszony) Morawskim Piotrem 3:1 (Start Radom) oraz Ściganym Dariuszem (Start Katowice). W grze ćwierćfinałowej Robert ograł po emocjonującym pojedynku Biedziuk Antoniego (Start Tarnobrzeg) 3:2, w ostatnim secie nasz zawodnik wygrał 20:18. W grze półfinałowej Robert musiał uznać wyższość rywala z Tarnobrzega Sowę Andrzeja 1:3. Robert ostatecznie zajął trzecie miejsce w Polsce. Gratulujemy!

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4