1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

II WTK Juniorów

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

     17 listopada w Wołowie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorów w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział trzech zawodników GOKiS Kąty Wrocławskie. Bardzo dobrze       w zawodach zagrał Paweł Sielski, który zajął 9 miejsce. Paweł w pokonanym polu pozostawił dwukrotnie Wnęka Krzysztofa z Granitu Strzelin w stosunku 3:0 i 3:1, Wiśniewskiego Mateusza             z Sparty Lubań 3:0,Pietreckiego Jakuba z Orląt Krosnowice 3:0,Sobieszka Bogumiła z UE Wrocław 3:0. W grze o ćwierćfinał Paweł uległ Żurawskiemu Krzysztofowi z UE Wrocław 0:3. W gronie juniorek dzielnie reprezentowały nas Milena Worobij oraz Anna Zając. Obie wywalczyły miejsce 25-28. Gratulujemy.

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4