1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Medal dla Adama Ucherka

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

19 maja 2013 w hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Województwa żaków oraz kadetów.

Wśród najlepszych zawodników na Dolnym Śląsku znalazło się 7 naszych reprezentantów.

Znakomicie zagrał Adam Ucherek, który zdobył brązowy medal mistrzostw ulegając tylko zwycięscy turnieju Dominikowi Kotowi z Rokity Brzeg Dolny.

Bardzo dobrze zagrał nasz najmłodszy reprezentant Jakub Matkowski, który zajął 5 miejsce. Paweł Sielski, był o jedną piłkę od półfinału mistrzostw, ostatecznie przegrywając ćwierćfinał z Goleńskim Adamem 2:3.

Wśród kadetów najlepiej zagrał Daniel Rakoczy w deblu z Janem Pryjdą z Jelcz Laskowic zajmując miejsce 5 oraz w mikście również 5 z Emilią Wiśniewską z LKS Odra Głoska. W grze indywidualnej Daniel Rakoczy oraz Aleksander Dziedziński zajęli miejsca 13-16, a Jan Sielski 17-24. Gratulujemy!!!

 

 

Gratulujemy!

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4