1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

CC-Center

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 

C&C-Center

Rakoczy i Partnerzy sp. j.

ADRES

 

C&C-Center Rakoczy i Partnerzy sp. j.

siedziba:
Pełcznica 78
55-080 Kąty Wrocławskie
NIP: 8942996831

Biuro:
Ul. Zwycięska 46/7
53-033 Wrocław
dolnośląskie
Polska

 

KONTAKT

 

tel: +48 515 114 362

tel: +48 508 009 679

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.cc-center.pl


 


Wyświetl większą mapę

 

Coaching i Consulting to dziedziny, którymi zajmujemy się od 2002 roku. Wspieramy menadżerów w zakresie rozwoju ich kompetencji, tak aby lepiej mogli realizować cele stawiane przez firmy, którymi zarządzają. Ważne jest, by przy tym zachować wewnętrzną harmonię, by nawał pracy nie zniechęcał do codziennego cieszenia się życiem.

Według nas dopiero połączenie celów prywatnych z obowiązkami zawodowymi może dać dobre wyniki i długotrwałą satysfakcję. Nasz zespół łączy kompetencje z różnych obszarów i pozwala zaoferować Państwu wszechstronne doradztwo. Pragniemy podzielić się doświadczeniem ze świata zarządzania i szeroko rozumianego biznesu oraz wiedzą z zakresu psychologii i socjologii.

W ten sposób możecie Państwo otrzymać pełny obraz i dokładną analizę uwarunkowań wewnętrznych, które pozwolą na samorozwój oraz zewnętrznych, które umożliwią lepsze dopasowanie kompetencji do specyfiki rynku, na którym Państwo działacie.

Wspólnie znajdziemy unikalną ścieżkę rozwoju dla Państwa na tu i teraz, która będzie zawierała elementy najlepszych praktyk a równocześnie będzie silnie osadzona w realiach stanu emocji, nabytego doświadczenia.

Paradygmatem naszego podejścia do coachingu jest myśl, że to detale decydują o jakości naszej pracy i naszego życia - zmieniając ich odpowiednią ilość uzyskujemy wielkie cele, które definiujemy na poziomie naszej strategii działania. Wiemy, że "nie ma nic łatwiejszego niż być stale zajętym i nic trudniejszego, niż być efektywnym."

Mamy nadzieję, że zaproponowane rozwiązania spełnią Państwa potrzeby. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi.

 

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4