1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

PR&M Center

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

 

 

ADRES

 

PR&M Center

Ul. Zwycięska 46/7
53-033 Wrocław
dolnośląskie
Polska

KONTAKT

 

tel: +48 515 114 362

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.prmcenter.com

 


Wyświetl większą mapę

 

Marketing internetowy jest obecnie bardzo ważną i skuteczną formą promocji towarów i usług każdego przedsiębiorstwa, nawet niewielkich, działających lokalnie firm.

Obecność firmy w internecie to przede wszystkich wyróżniająca się, funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa informująca o produktach i usługach, oferująca możliwość szybkiego kontaktu.

Aby klienci łatwo mogli znaleźć Państwa stronę konieczne jest jej pozycjonowanie poprzedzone optymalizacją. Strona, która znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania wzmacnia markę firmy i przyciąga klientów.

Internetowe narzędzia marketingowe to także poczta elektroniczna - wysyłki newsletterów, reklama online, programy lojalnościowe i stowarzyszeniowe.

Niezwykle istotne jest także zbudowanie odpowiedniego wizerunki firmy w Internecie. Oferujemy szereg działań PR: budowa i prowadzenie bloga firmowego, budowa wizerunki na Facebooku - budowa i obsługa stron, konkursy, budowa wizerunku na blogach i inne.

 

 

Share

Aktualności

II WTK Juniorów…

Author: Daniel Rakoczy Category: Aktualności Date:: 2019-11-25 09:13:19

     17 listopada w Wołowie odbył się II…

Read More...

Prev
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4