Kim jesteśmy?

Jesteśmy klubem, w którym serdecznie witamy wszystkich, którzy pragną spędzać miło czas przy stole do tenisa stołowego. Trenujemy w Kątach Wrocławskich i z dumą wspieramy każdą osobę, niezależnie od wieku. Czy masz 12 lat czy 100, nasze drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie.

W naszym klubie priorytetem jest zapewnienie każdej osobie możliwości miłego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym adeptem tenisa stołowego czy doświadczonym graczem, nasze zajęcia i atmosfera klubu są dostosowane tak, aby każdy mógł czerpać radość z gry.

Jak Zacząć?

Jeśli zainteresowałeś się tenisem stołowym, nie musisz być zawodowcem, aby dołączyć do nas. Możesz zacząć od podstaw i stopniowo rozwijać swoje umiejętności.

Warto także pamiętać, że tenis stołowy to sport, który można uprawiać zarówno rekreacyjnie, jak i wyczynowo. Możesz grać dla zabawy w gronie przyjaciół lub zasilić szeregi klubowych zawodników.

Zalety uprawiania tenisa stołowego

1. Poprawa kondycji fizycznej: Gra w tenisa stołowego to doskonały sposób na rozwijanie sprawności fizycznej. Skoczne ruchy, szybkie reakcje i precyzyjne uderzenia wymagają od ciała ciągłego wysiłku.
  2. Rozwijanie umiejętności koncentracji: Tenis stołowy to nie tylko gra siłowa, ale również umysłowa. Musisz być skupiony na każdym uderzeniu i przewidywać ruchy przeciwnika.
  3. Rozwijanie umiejętności społecznych: Udział w zajęciach pozwala na nawiązywanie nowych znajomości i budowanie relacji. Wspólna pasja do gry sprzyja integracji z innymi graczami.
  4. Rozrywka i emocje: Gra w tenisa stołowego dostarcza mnóstwo emocji i frajdy. Każdy punkt jest momentem ekscytującej rywalizacji.
  5. Możliwość rywalizacji na różnych poziomach: W klubie trenują zawodnicy na przeróżnym poziomie dzięki czemu można się sprawdzić z lepszym graczem.